بهترین تعرفه قیمت برگ سبز تعهد نظام مهندسی تامین برگه طراحی، نظارت و اجرا پوشش ۴ گرایش معماری، سازه، برق و مکانیک

برگ تعهد معماری، محاسب، تاسیسات مکانیکی و الکتریکی، نظارت و اجرا

در حال حاضر خدمات برگ سبز توسط ما ارائه نمی‌شود، در صورت تمایل به درج آگهی تبلیغاتی در این صفحه با ما تماس بگیرید.

 

ارائه برگ سبز تعهد معماری، محاسباتی (سازه) ، تاسیسات مکانیکی و تاسیسات الکتریکی (برق) و تهیه نقشه‌ها جهت اخذ جواز شهرداری و همچنین برگه نظارت بر اجرای ساختمان در تهران با بهترین تعرفه قیمت

 

گروه نقش شهر مارینا، ضمن ارائه خدمات طراحی و تهیه نقشه‌های شهرداری در تمامی گرایشات معماری، سازه، تاسیسات مکانیکی و الکتریکی، به ارائه برگ تعهد نظام مهندسی به مشتریان گرامی، در کلیه گرایشات فنی و مهندسی و کلیه زمینه های طراحی، محاسب، نظارت و اجرا اقدام می‌نماید. تعدد شرکت های حقوقی ما در تامین برگه باعث خواهد شد تا خیال شما از بابت تامین برگه‌های تعهد در کمترین زمان و بدون وجود وقفه در انجام امور اداری مربوطه از هر جهت آسوده باشد.

ارائه برگه سبز تنها در صورت ارائه خدمات تهیه نقشه توسط ما ارائه می‌گردد.

در هر کجا که لازم باشد، مهندسین شرکت در خصوص بررسی و بازنگری نقشه‌هایی که شما آنها را ارجاء داده اید، بخصوص نقشه های محاسب و سازه اقدامات لازم را به عمل خواهند آورد، تا هم فرآیند تائید نقشه‌ها‌، در زمان کمتری انجام پذیرد و هم خیال همه طرفیت از بابت رعایت اصول فنی و استاندارد های لازم آسوده باشد.

پیشنهاد ما استفاده از خدمات جامع ما از طراحی نقشه های هر ۴ گرایش تا تامین برگه های تعهد و در نهایت نظارت و اجراست. هرچند هر کدام از خدمات به تفکیک و بطور مجزا و با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت ارائه می‌شوند. 

برای دریافت قیمت به روز، مشاوره و یا ثبت سفارش طراحی و تهیه برگه نظام مهندسی با ما در تماس باشید. ما از کیفیت بالای خدمات خود و قیمت رقابتی خود مطمئن هستیم.

برگ تعهد معماری

برگ تعهد تهیه نقشه های معماری در زمان تشکیل پرونده در دفتر خدمات به منظور یکی از مدارک مورد نیاز برای صدور جواز یا پروانه ساختمانی توسط نقش شهر ارائه می گردد. این برگه به همراه نقشه های معماری مهر شده توسط شرکت به دفتر خدمات برای استعلام در سیستم شهرداری تحویل داده می شود.

مرحله طراحی و تائید نقشه های معماری جزئ مهمترین و زیر بنایی ترین اجزاء این فرآیند است چراکه تمامی مراحل بعدی در تهیه نقشه‌ها و تامین برگه‌ها بعدی تحت شعاع تائید نقشه های فاز یک معماری هستند و بر اساس آن شکل می‌گیرند.

تهیه این نقشه ها و تامین برگه ها شامل نقشه‌های فاز یک برای کلیه پروژه‌ها و فاز دو برای پروژه ها بزرگ می‌باشد.

برگ تعهد تهیه نقشه‌های محاسباتی ساختمان

 پس از تائید نقشه های مرحله اول معماری، نوبت به تهیه بقیه نقشه ها می رسد. طبیعتا هر یک از گرایشات نیز نیازمند تامین برگه تعهد خاص خود را دارند. نقشه های محاسباتی که اصطلاحا بدان نقشه محاسب گفته میشود چنانچه در داخل شرکت طراحی و تهیه شده باشد، با توجه به تسلط و سابقه بسیار خوب بخش فنی، مستقیما و همراه با برگه تعهد محاسبات به دفاتر خدمات دولت ارسال می شود. هرچند بناهایی که بزرگ هستند را نظام مهندسی مستقیما کنترل خواهد نمود.

همچنین نقشه هایی که در خارج از شرکت ما تهیه شده باشند نیز، جهت اطمینان و قبل از ارسال به دفاتر خدمات دولت، و پس از خرید برگه ها، بطور رایگان بررسی خواهند شد و سپس مهر و ارسال می شوند. 

تهیه این نقشه ها و ارسال برگه ها همراه با تهیه نقشه های فاز یک و دو و فایل etabs می‌باشد.

 

برگ تعهد نقشه‌های تاسیساتی برقی

پس از تهیه نقشه های تاسیسات الکتریکی یا برق ساختمان، و البته معمولا پس از اتمام تمامی مراحل طراحی و تهیه نقشه، یکی از موادی که در تهیه برگه تعهد نیاز است، برگه های تعهد نقشه‌های تاسیسات برقی هستند. 

برگه تعهد برق ساختمان نیز مانند سایر برگه ها، توسط مهندس دارای رتبه در نظام مهندسی کشور تائید و امضا شده و برای تحویل به دفاتر پیشخوان دولت تقدیم می گردد. هرچند معمولا حساسیت کمتری در نقشه های تاسیسات نسبت به معماری و سازه وجود دارد، اما رعایت اصول فنی و استاندارد ها و تمامی نکات لازم در طراحی این نقشه ها از ملزومات و اصول کاری کار ما در نقش شهر است، به همین جهت رعایت همین اصول، تائید این نقشه‌ها نیز معمولا برای اولین بار انجام می‌گردد. هرچند برای نقشه های ارسالی شما، تحت نظارت بخش فنی شرکت، برگ تعهد مربوطه صادر خواهد گردید.

برگ تعهد نقشه‌های تاسیساتی مکانیکی

پس از تهیه نقشه های تاسیسات مکانیکی، و مانند آنچه قبلا گفته شد، معمولا پس از اتمام تمامی مراحل طراحی و تهیه نقشه، دیگر موردی که در تهیه برگه تعهد نیاز است، برگه های تعهد نقشه‌های تاسیسات مکانیکی هستند. 

برگه تعهد مکانیکی ساختمان نیز مانند سایر برگه ها، توسط مهندس دارای رتبه در نظام مهندسی کشور تائید و امضا شده و برای تحویل به دفاتر پیشخوان دولت تقدیم می گردد. هرچند معمولا حساسیت کمتری در نقشه های تاسیسات نسبت به معماری و سازه وجود دارد، اما رعایت اصول فنی و استاندارد ها و تمامی نکات لازم در طراحی این نقشه ها از ملزومات و اصول کاری کار ما در نقش شهر است، به همین جهت رعایت همین اصول، تائید این نقشه‌ها نیز معمولا برای اولین بار انجام می‌گردد. هرچند برای نقشه های ارسالی شما، تحت نظارت بخش فنی شرکت، برگ تعهد مربوطه صادر خواهد گردید.

تهیه این نقشه ها و تامین برگه ها شامل تهیه نقشه های فاز یک و دو می باشد.

ارائه برگه تعهد نظارت و خدمات نظارت بر اجرا ساختمان

یکی از مهمترین بخش‌ها در تامین برگه و همچنین اجرای ساختمان، موضوع نظارت بر اجراست. این موضوع شامل دو بخش کلی تامین برگه‌های نظارت بر اجرای ساختمان و در ادامه آن ارائه خدمات قانونی نظارت بر اجرا می باشد که از حساسیت خاصی در شهرداری، نظام‌مهندسی و همچنین کیفیت، قیمت و ساخت بنا می‌باشد.

ناظر ضمن لزوم داشتن رتبه بندی معتبر از سازمان نظام مهندسی ، بایستی دارای تجربه کارگاهی و فنی مورد نیاز و با توجه به وسعت و ابعاد پروژه باشد تا پس از تامین برگه و دریافت جواز، بتواند پروژه را به بهترین شکل نظارت نماید تا با بالاترین کیفیت، در کمترین زمان و با کمترین چالش با پایان آید. پروژه هایی که این موارد را رعایت نکنند باعث ایجاد مشکلات زیادی برای مالک، سازنده و شرکت های فنی خواهند شد.

در کلیه موارد فوق، نقش شهر آمادگی دارد تا بر پایه دانش تخصصی و تجربه فنی متخصصین شرکت به ارائه برگه و خدمات مرتبط با نظارت و اجرا اقدام نماید.

برای دریافت قیمت، سفارش طراحی و تهیه نقشه‌های شهرداری و تهیه برگه‌های نظام مهندسی و هرگونه مشاوره با ما در تماس باشید.

برگ تایید استحکام بنا

برگه تائید استحکام بنا در شرایط زیر استفاده خواهد شد:

  • اخذ پایانکار ساختمان های قدیم ساز و آپارتمان ها
  • تعویض مهندس ناظر
  • تغییر کاربری:هر نوع تغییر کاربری که با کاربری پایان کار قبلی مغایرت داشته باشد
  • بازسازی ساختمان
  • اضافه کردن به بنای قبلی ( اضافه اشکوب) و یا حتی کسر از بنای قبلی
  • اخذ مجوز برای دایر کردن مهد کودک،مدرسه، خانه سالمندان،دانشگاه ،آموزشگاه ،باشگاه و مکان ورزشی
  • تمدید و یا ابطال پروانه
  • ریزش یا تخریب بخشی از بنای قدیمی
  • فوت و یا انصراف ناظر قبلی ملک ساخته و یا رها شده

برگ اعلام اتمام عملیات ساختمانی به همراه برگه استحکام بنا به دفتر خدمات ارائه می گردد.
ارائه برگه های سبز تعهد توسط شرکت های حقوقی و یا اشخاص حقیقی عضو سازمان نظام مهندسی در هر شهر صورت می گیرد.