طراحی و تهیه نقشه فاز یک طراحی ساختمان اداری طراحی ساختمان تجاری طراحی ساختمان مسکونی طراحی مسجد و مصلی طراحی هتل و مهمانسرا طراحی رستوران و کافی شاپ

طراحی معماری ساختمان

طراحی معماری انواع ساختمان

 

طراحی معماری و تهیه نقشه شهرداری فاز یک شامل طراحی پلان‌ها، نماها و ترسیم مقاطع با توجه به سلیقه و نیاز کارفرما و پروژه و توسط مهندسین با تجربه ما انجام می‌گردد. ارائه طرح های خلاقانه و منحصر به فرد برای ما اهمیت بسزایی دارد. همچنین این گروه به زمان بندی انجام کارها مقید است و تمامی طرح ها در زمان از پیش تعیین شده و مطابق جدول زمان بندی ، آماده ارائه خواهند بود.

کانسپت اولیه به صورت سه بعدی اولیه به کارفرما ارائه خواهد شد و در صورت تائید ایشان، مهندس معماری به طراحی پلان و جزئیات کار خواهد پرداخت. پس از تائید پلان ، طراحی نما در برنامه کار قرار خواهد گرفت و در انتها، طرح نهایی به صورت تصاویر سه بعدی به کارفرما ارئه خواهد شد.

همچنین طرح ها و نقشه های فاز یک در قالب یک آلبوم ارائه خواهد شد. در این نقشه ها ،از یک طرف خواسته‌های کارفرما بایستی اعمال گردد و از طرف دیگر ضوابط معماری و قوانین شهرداری، آتش نشانی و سایر استاندارد ها بایستی لحاظ شوند. همچنین تهیه برگه نظام مهندسی نیز به نحوی جزئی از این فرآیند محسوب می‌گردد.در نهایت پس از یک تا چند بار اصلاح ، طرح نهایی تصویب می‌شود که مورد تائید کارفرما، شهرداری، آتش نشانی و سایر نهاد‌های ذیربط می‌باشد.

برای دریافت قیمت، مشاوره و یا ثبت سفارش طراحی و تهیه نقشه های فاز یک معماری با ما در تماس باشید. ما از کیفیت بالای خدمات خود و قیمت بسیار رقابتی خود مطمئن هستیم.

روند طراحی ساختمان در گروه طراحی و اجرای نقش شهر مارینا

 • بررسی خواست کارفرما
 • بازدید از سایت و بررسی همسایه ها ، موقعیت های دسترسی ، جهت گیری جغرافیایی ،شرایط اقلیمی،خاک منطقه
 • بررسی نمونه های مشابه
 • تجزیه و تحلیل اطلاعات و شکل گیری کانسپت اصلی بر اساس اطلاعات به دست آمده
 • برنامه ریزی فیزیکی ، طراحی دیاگرام ، لکه گذاری و عرصه بندی فضاها
 • طراحی حجم کلی ساختمان و بررسی نظر کارفرما
 • تهیه نقشه های دو بعدی
 • طراحی نما با جزییات
 • تهیه سه بعدی نهایی ساختمان
 • طراحی و تهیه نقشه های سازه
 • طراحی و تهیه نقشه های مکانیک و الکتریک

 

طراحی و تهیه نقشه های سازه (محاسب)

پس از تائید نقشه های فاز یک معماری، مهمترین قسمت در تهیه نقشه های ساختمان، تهیه نقشه محاسب یا همان طراحی و محاسبه نقشه های سازه ساختمان می‌باشد.این امر از یک سو با جان و مال انسان ها در ارتباط است، از سوی دیگر حساسیت های بسیاری در این رابطه در مهندسین مشاور، شهرداری و نظام مهندسی وجود دارد. مسئله مهم دیگر نیز تاثیرات گاها چشم گیری است که بر هزینه های ساخت خواهد داشت. تمام این ها باعث میشوند تا نقشه های سازه یکی از مهمترین قسمت ها در طراحی ساختمان باشند.

طراحی نقشه های سازه پس از اتمام طراحی فاز یک معماری انجام می شود. مهندس سازه با توجه به تجربه خود و ساختمان مورد نظر سیستم طراحی سازه را پیشنهاد خواهد داد و پس از تائید کارفرما به طراحی و تهیه نقشه های سازه می پردازد. نقشه های سازه در قالب فایل محاسبات و آلبوم نقشه ها به کارفرما ارائه خواهد شد.طراحی و اجرای نقش شهر مارینا با سال های تجربه و همکاری با افراد بسیار با تجربه و متخصص در این امر، شما را با کمترین هزینه و زمان از طراحی تا اجرا همراهی خواهد نمود.

باز هم از شما دعوت میکنیم تا در صورت تمایل به ثبت سفارش پروژه، دریافت قیمت طراحی ساختمان با ما در تماس باشید. قطعا بهترین قیمت و کیفیت را دریافت خواهید نمود.

 

طراحی و تهیه نقشه‌های  تاسیسات مکانیکی و الکتریکی

تهیه نقشه‌های تاسیسات مکانیکی و الکتریکی یا برق ساختمان نیز جزئی لاینفک از فرآیند تهیه نقشه‌های فنی و مهندسی می‌باشند. پس از اتمام طراحی معماری و سازه ، مهندسین مکانیک و الکتریک به معرفی سیستم مورد نظر خود خواهند پرداخت و پس از تائید کارفرما نقشه های تاسیسات برقی و مکانیکی تهیه خواهد شد.

طراحی تاسیسات مکانیکی و الکتریکی در قالب فایل محاسبات و نقشه های دو بعدی به کارفرما ارئه خواهد شد.

طراحی صحیح و فنی نقشه‌های مذکور توسط مهندسین مکانیک و مهندسین برق تهیه می‌شوند. طراحی صحیح تجربه مناسبی از زندگی با کیفیت در آن مکان را پس از اجرا به استفاده کننده میدهند و همچنین با توجه به نیازمندی های پروژه از نظر بودجه نیز تمامی تمهیدات لازم در آن اتخاذ خواهند شد.

خواه پروژه شما جنبه اقتصادی داشته باشد و خواه لوکس، مهندسین ما در نقش شهر، بر اساس خواست کارفرما، در سایه ضوابط جاری شهرداری و نظام مهندسی و همچنین آخرین تجهیزات و قیمت ها در بازار، اقدام به طراحی و ارائه پیشنهاد برای پیاده سازی و نصب تجهیزات مختلف برقی، روشنایی، مکانیکی، گرمایشی-سرمایشی و غیره خواهند داشت.

 

برای دریافت قیمت، ثبت سفارش و هرگونه مشاوره با ما در تماس باشید.